K-pop tajne przez poufne

K-pop tajne przez poufne - Stephan Lee | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephan Lee
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
K-pop tajne przez poufne.pdf
ISBN
1830787272506

OPIS

Sława, marzenia i miłość w rytmie K-popuPiętnastoletnia Candace ma koreańskie korzenie i mieszka w New Jersey. Jest wielką fanką K-popu, więc kiedy jedna z wytwórni muzycznych organizuje przesłuchania do nowego koreańskiego girlsbandu, przyjaciele namawiają ją do udziału. Mimo pewnych braków, szczególnie w kwestiach tanecznych, udaje jej się zakwalifikować dalej!S.A.Y. Entertainment wysyła ją na szkolenie. Na kilka miejsc w zespole jest aż 50 chętnych debiutantek. Candace nie wie, co jest gorsze – mordercze treningi i rygorystyczna dieta czy kilkadziesiąt wrednych dziewczyn, które zrobią wszystko, żeby pozbyć się rywalek.Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy dwóch znanych chłopaków z branży zwraca uwagę na Candace. Wytwórnia kategorycznie zabrania randkowania, jeszcze bardziej niż wieczornego podjadania. Ile można poświęcić dla zostania gwiazdą?

Jest wielką fanką K-popu, więc kiedy jedna z wytwórni muzycznych organizuje przesłuchania do nowego koreańskiego girlsbandu, przyjaciele namawiają ją do udziału. Książka „K-POP Tajne przez poufne" wcale nie jest książką trudną, jak dla mnie jest bardzo prosta, i nie sprawia żadnych trudności w czytaniu. Autorka przybliża nam bardziej tematykę K-POP, ale wydaję mi się, że trochę nie do końca.

Nigdy nie sądziłam, że będzie dane przeczytać mi powieść o kpop'ie! Po tych wszystkich okropnych próbach czytania opowiadań na Wattpad, trafiłam na istną perełkę! Gwarantuję Wam, że pokochacie Candace tak samo jak ja i zapragniecie więcej. K-pop tajne przez poufne od Stephan Lee możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). K-pop tajne przez poufne Autor : Stephan Lee Sława, marzenia i miłość w rytmie K-popu Piętnastoletnia Candace ma koreańskie korzenie i mieszka w New Jersey.

POWIĄZANE KSIĄŻKI