Jak nie krzyczeć na swoje dziecko

Jak nie krzyczeć na swoje dziecko - Carla Naumburg | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carla Naumburg
WYMIAR
5,23 MB
NAZWA PLIKU
Jak nie krzyczeć na swoje dziecko.pdf
ISBN
5073704639640

OPIS

„Jak nie krzyczeć na swoje dziecko” to szczera i pełna empatii, ale i praktyczna książka, która pomaga nam poradzić sobie z uczuciami desperacji i gniewu, by szlag nas nie trafiał, i byśmy byli bardziej obecnymi i pozytywnymi rodzicami. To coraz bardziej istotny temat dla współczesnych rodziców, którzy są przeciążeni obowiązkami i przepracowani bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Dr Carla Naumburg ma antidotum na negatywne uczucia i zachowania.

Nie jestem matką idealną, chociaż bardzo się staram. Dopingują mnie do tego różnorakie publikacje na portalach lifestylowych i parentingowych, które niemal bez przerwy przypominają matkom o ich obowiązkach i powinnościach. 3.

Za dobre zachowanie dziecko zbiera jasne kulki, za złe - ciemne. To bardzo skuteczny system kar i nagród. Jak nie krzyczeć na swoje dziecko - opis produktu: `Jak nie krzyczeć na swoje dziecko` to szczera i pełna empatii, ale i praktyczna książka, która pomaga nam poradzić sobie z uczuciami desperacji i gniewu, by szlag nas nie trafiał, i byśmy byli bardziej obecnymi i pozytywnymi rodzicami.To coraz bardziej istotny temat dla współczesnych rodziców, którzy są przeciążeni ... „Jak nie krzyczeć na swoje dziecko" to szczera i pełna empatii, ale i praktyczna książka, która pomaga nam poradzić sobie z uczuciami desperacji i gniewu, by szlag nas nie trafiał, i byśmy byli bardziej obecnymi i pozytywnymi rodzicami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI