Zen jak cholera

Zen jak cholera - Monica Sweeney | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monica Sweeney
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Zen jak cholera.pdf
ISBN
9966071309412

OPIS

„Mamtowdupizm“ w praktyce, czyli jak opanować sztukę olewania i osiągnąć pieprzony spokój.Hej, Złotko! Jeżeli cicha medytacja i kojące mantry to nie twoja bajka – ten dziennik jest dla ciebie. Z jego pomocą uda ci się zgromadzić pieprzone dobro, które jest wokół ciebie, i kopnąć w tyłek całą resztę. Toruj swoją drogę tym dziennikiem pełnym pozytywnych afirmacji i wyzwalających zadań, które przybliżą cię do cholernego szczęścia, o którym wszyscy tyle trąbią.Żeby było jasne: nie będziesz jeździć na jednorożcu. Nie będziesz też w podskokach biegać z koszykiem kwiatów i balonikami na sznurku. Osiągniesz znacznie więcej – zaczniesz lśnić własnym wyjątkowym blaskiem i wzniesiesz toast za swoją zajebistość!Wstań, błyszcz i rozwal system!

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Zen jak cholera.

Z jego pomocą uda ci się zgromadzić pieprzone dobro, które jest wokół ciebie, i kopnąć w tyłek całą ... „Mamtowdupizm" w praktyce, czyli jak opanować sztukę olewania i osiągnąć pieprzony spokój. Hej, Złotko! Jeżeli cicha medytacja i kojące mantry to nie twoja bajka - ten dziennik jest dla ciebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI