Up in Smoke. Seria King. Tom 8

Up in Smoke. Seria King. Tom 8 - T.M. Frazier | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
T.M. Frazier
WYMIAR
7,96 MB
NAZWA PLIKU
Up in Smoke. Seria King. Tom 8.pdf
ISBN
6608624600695

OPIS

Smoke nie zawiera przyjaźni, nie buduje więzi, nie szuka związków. Jest samotnym wilkiem i to, co go napędza, to dobra whiskey i pragnienie zemsty. Kiedy odkrywa, że matka jego przyszłego dziecka zostaje brutalnie zamordowana, szuka winnego.Frankie Helburn stara się nie skupiać na sobie uwagi innych i uchodzi za nieśmiałą. Gdy zostaje porwana jako przynęta, która ma wybawić jej ojca z kryjówki, budzi się w niej silna wola przetrwania.Smoke ma tydzień, by go odnaleźć. Potem odbierze jego córce życie. Zapłaci krwią za krew. Śmiercią za śmierć. Przynajmniej taki jest plan, dopóki Frankie nie zacznie budzić w nim uczuć, których u siebie nie podejrzewał.

Gdy zostaje porwana jako przynęta, która ma wybawić jej... King Tom 8 Up in Smoke Język / Language: polski Wydawca / Publisher: Wydawnictwo Kobiece Rok wydania / Year published: 2020 Tytuł originału / Original title: Up in Smoke Języki oryginału / Original lanugages T. M.

Nikt by nie chciał. Jedyną walutą, jaką przyjmuje w odwecie jest krew, pot albo seks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI