Mrok nad Tokyoramą

Mrok nad Tokyoramą - Robert J. Szmidt | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert J. Szmidt
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Mrok nad Tokyoramą.pdf
ISBN
6266872896953

OPIS

Śmierć. Zemsta. PrzeznaczenieZiemia, rok 2077. Globalne ocieplenie i zatrucie środowiska doprowadziły do szeregu katastrof naturalnych, życie jest możliwe tylko tam, gdzie wkracza technologia.Zdecydowana większość tych, którzy przetrwali, zamieszkuje gigantyczne metropolie, gdzie wszystko jest wytwarzane i kontrolowane przez rządzącą w danym regionie korporacje, które przejęły role państw. Współpracują one z gangami, które są równie okrutne i bezwzględne jak oficjalni rządzący.Zmieniła się także globalna rozrywka; teraz na ekranach holo królują krwawe zmagania współczesnych gladiatorów. Najtwardsi z najlepszych mierzą się na gigantycznych stadionach-szachownicach w rozgrywce, która jest połączeniem szachów i sportów walki.W tej rzeczywistości żyje Rafał Tymura, Polak o japońskich korzeniach, były żołnierz sił specjalnych, pracujący jako ochroniarz podrzędnego polityka. Gdy ludzie jednego z lokalnych oligarchów mordują jego żonę, Tymura rusza mroczną ścieżką zemsty.Nowa tożsamość, cyborgizacje, zejście do przestępczego półświatka Tokyoramy to środki, które mają zaprowadzić go do celu. Jednak to arena okaże się miejscem, gdzie będzie mógł dokonać zemsty i dowiedzieć się, kto tak naprawdę stoi za morderstwem jego żony.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Mrok nad Tokyoramą -33%. Ocena: 5 out of 5.

Zdecydowana większość tych, którzy przetrwali, zamieszkuje gigantyczne metropolie, gdzie wszystko jest ... Mrok nad Tokyoramą - recenzja książki. W cyberpunkowych świecie wykreowanym przez Szmidta w Mroku nad Tokyoramą znajdziecie wielopoziomowe miasta, warstwowe społeczeństwo i mnóstwo brutalności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI