Księżniczka. Cykl Crew. Tom 2

Księżniczka. Cykl Crew. Tom 2 - Tijan Meyer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tijan Meyer
WYMIAR
5,70 MB
NAZWA PLIKU
Księżniczka. Cykl Crew. Tom 2.pdf
ISBN
3218863012015

OPIS

Witaj z powrotem w rzeczywistości Bren Monroe. Bycie częścią ekipy wiąże się z lawirowaniem między dwoma światami. Do zmartwień tego normalnego należą bal, imprezy, college. W świecie ekipy wyzwania są inne: gliny, prochy, awantury. Dzień jak co dzień.Związek Bren z Crossem się rozwija, ale zbliżający się koniec szkoły wzbudza jej niepokój. Jak będzie wyglądała przyszłość? Co z ekipą? Czy każde z nich pójdzie w swoją stronę? Na dodatek w Roussou pojawiają się nowi wrogowie, wzrasta napięcie i rywalizacja między ekipami. Zagrożenie wisi w powietrzu…Straciła rodzinę. Później zyskała ekipę. Nie może stracić także ich. Bren musi chwycić za swój nóż.

Dzieje się tutaj sporo, bohaterowie muszą zmierzyć się z nowymi problemami, wrogami, a także zastanowić się nad swoją przyszłością. To ostatnie napawa Bren dużym niepokojem, bo dziewczyna dalej nie wie co ze sobą zrobić ani jaką ... eBookKsiężniczka.

Tom 2 - Connie Glynn - opis książki: To druga część cyklu powieściowego dla młodzieży pod tytułem „Kroniki Rosewood". Dalsze losy Lottie Pumpkin i Ellie Wolf.

POWIĄZANE KSIĄŻKI