Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2

Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2 - Laurelin Paige | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laurelin Paige
WYMIAR
11,66 MB
NAZWA PLIKU
Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2.pdf
ISBN
4949763352651

OPIS

Miłość bywa wynikiem tego, że nie wszystko idzie zgodnie z planem…Dalsze losy bohaterów „Grzesznego zdobywcy” autorki bestsellerów, Laurelin Paige.Elizabeth wszystko dokładnie zaplanowała. Chociaż ślub z Westonem Kingiem był zwyczajną transakcją biznesową, nie przewidziała, że poczuje do niego coś więcej. Obiecali sobie, że po tym, jak już przejmie firmę po ojcu, rozwiodą się. Jednak czy kobieta nadal tego chce?Weston, król damskich sypialni i portali plotkarskich, skrywa dużo więcej tajemnic, niż chce przyznać. Kiedy odkrywa, że Elizabeth rozbudziła w nim uczucia, o które się nie podejrzewał, nie może uwierzyć, że jest w stanie... kochać.Parę czeka teraz wiele nowych wyzwań. Po pięknym ślubie na pokaz czas na podróż poślubną. Teraz, kiedy znają swoje prawdziwe pragnienia, sekrety Westona stają się jeszcze bardziej uciążliwe i mogą przekreślić wszystko.

Inne dokumenty: SEKSOWNY DUET- PAIGE LAURELIN, PAIGE LAURELIN, WG AUTORÓW, EBooki, galochbasik Miłość bywa wynikiem tego, że nie wszystko idzie zgodnie z planem… Dalsze losy bohaterów „Grzesznego zdobywcy" autorki bestsellerów, Laurelin Paige. Elizabeth wszystko dokładnie zaplanowała.

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Grzeszne gierki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI