Bieszczadzcy mocarze

Bieszczadzcy mocarze - Mateusz Matysiak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Matysiak
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Bieszczadzcy mocarze.pdf
ISBN
1318265356644

OPIS

Album ten jest owocem wielu lat obserwacji i nauki rozumienia przyrody Bieszczadów, długich godzin wyczekiwania w dziczy na odpowiednie ujęcie. Tytułowi bieszczadzcy mocarze, których fotografie zostały ułożone zgodnie z cyklem pór roku, to prawdziwi władcy dzikich, leśnych Bieszczadów. To zwierzęta największe, najsilniejsze i najbardziej waleczne, ale też te niepozorne, co nie oznacza, że mniej piękne i fascynujące.Autor fotografii i rozbudowanych podpisów Mateusz Matysiak to wielokrotny laureat oraz juror konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą. Autor licznych publikacji, w tym ilustrowanych encyklopedii zwierząt i ptaków PolskiWstęp napisał Wojomir ,,Woj" Wojciechowski ? kresowiak, legenda Bieszczadów, leśnik, długoletni dyrektor Bieszczadzkiego Parku NarodowegoOpracowanie graficzne: Krzysztof Motyka

19 456 osób lubi to · 239 osób mówi o tym. Strona autorskiego projektu fotograficzno-filmowego "Bieszczadzcy Mocarze" Mateusza Matysiaka Tytułowi bieszczadzcy mocarze, których fotografie zostały ułożone zgodnie z cyklem pór roku, to prawdziwi władcy dzikich, leśnych Bieszczadów.

Kup Teraz! Bieszczadzcy Mocarze - opis produktu: Album ten jest owocem wielu lat obserwacji i nauki rozumienia przyrody Bieszczadów, długich godzin wyczekiwania w dziczy na odpowiednie ujęcie. Tytułowi bieszczadzcy mocarze, których fotografie zostały ułożone zgodnie z cyklem pór roku, to prawdziwi władcy dzikich, leśnych Bieszczadów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI