Siudmak

Siudmak - Wojciech Siudmak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Siudmak
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
Siudmak.pdf
ISBN
8020426567067

OPIS

Wybór dzieł jednego z czołowych reprezentantów realizmu fantastycznego, opatrzony komentarzem twórcy oraz znawców jego sztuki.Patrzenie na Pańskie obrazy jest poruszającą emocją! Jaka bezgraniczna fantazja i cudowna zdolność jej realizowania. Talent niemalże niewiarygodny, wybitniejszy i bardziej nieskończony niż ten, który prowadzi, wyraża i tworzy nasze najśmielsze marzenia. - Federico Fellini.Magiczne światy Wojtka Siudmaka sprawiają, że to, co fantastyczne, wkracza w rzeczywistość. Jego obrazy przywodzą na myśl migawki filmów — najważniejsze momenty szerszego doświadczenia, które rozciąga się w czasie i przestrzeni. […] Te panoramiczne pejzaże wyobraźni są naładowane żywą energią: wybuchają, szybują, rozkwitają, wirują… i oczarowują. - George Lucas

timer 9 dni Licytuj: 424 EUR Wojtek SIUDMAK (ur. 1942), Para, 2001.

Cena wylicytowana: 2 200 z ł. Wojtek Siudmak ... Ogłoszenia o tematyce: siudmak na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI