Nowe kłopoty detektywa Pozytywki

Nowe kłopoty detektywa Pozytywki - Grzegorz Kasdepke | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kasdepke
WYMIAR
3,10 MB
NAZWA PLIKU
Nowe kłopoty detektywa Pozytywki.pdf
ISBN
3781336419281

OPIS

Druga część przygód sympatycznego właściciela i jedynego pracownika agencji detektywistycznej "Różowe Okulary", lubianego przez wszystkie dzieci i większość dorosłych, poza przestępcami i wrednym Martwiakiem - szefem konkurencyjnej agencji "Czarnowidz". Czytelnicy znowu mają szansę kroczyć śladem Pozytywki i razem z nim rozwiązywać nawet najtrudniejsze zagadki, ucząc się przy tym logicznego myślenia i wyciągania właściwych wniosków. Tym razem wspólnie odkryjemy, co ortografia ma wspólnego z dowodami w śledztwie, czy w Turcji pije się kawę po turecku, albo jak należy podlewać kaktusy. Dzięki tej książce wszystkie dzieci (i dorośli też!) mogą chociaż na chwilę zostać detektywami.

Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Nowe kłopoty detektywa Pozytywki. Drodzy wielbiciele detektywa Pozytywki...

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. W jakie kłopoty wpadnie tym razem detektyw Pozytywka? Czy znajdzie chuliganów? Czy uratuje kaktusa 🌵? Czy uda mu się wyjechać na wymarzone wakacje 🌅? W ram... Nowe kłopoty detektywa Pozytywki. od.

POWIĄZANE KSIĄŻKI