MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać

MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać - Sebastian „Kickster” Kraszewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian „Kickster” Kraszewski
WYMIAR
9,30 MB
NAZWA PLIKU
MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać.pdf
ISBN
8607238164015

OPIS

Czy to prawda, że nie kupuje się samochodów na „f”?Czy właściciele włoskich aut rzeczywiście nie mówią sobie „dobry wieczór”, bo widzieli się już rano u mechanika?Czy Niemiec naprawdę płakał, kiedy sprzedawał?Sebastian Kraszewski, znany jako Kickster, prowadzi kanał motoryzacyjny na YouTube. Odkąd zaczął przygotowywać odcinki, jego wiedza na temat motoryzacji powiększa się niczym korozja w bitym polonezie. Podobnie jak liczba jego fanów - obserwuje go blisko 800 000 osób.W swojej książce opisuje i ocenia najpopularniejsze modele samochodów, które kształtowały rzeczywistość polskich dróg. Testuje, sprawdza, porównuje. Punktuje mankamenty, które Mirek Handlarz stara się skrzętnie ukryć. Pisze o modelach, którymi warto się zainteresować, i wskazuje te, od których trzeba trzymać się jak najdalej.Dzięki tej książce nikt ci nie wciśnie byle grata!

6,5 / 10 2 ... Dodaj cytat z książki MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, ... "MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać" to idealny poradnik i świetna lektura dla osób, które zaczynają przygodę z motoryzacją, ale też dla doświadczonych kierowców.

Należy do gatunków: poradniki, czas wolny/hobby, motoryzacja. Książka MotoznaFca, czyli jaki samochód wybrać, żeby się nie przejechać liczy 328 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI