Mordercza Adelka. Piekło to inni

Mordercza Adelka. Piekło to inni - Mr Tan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mr Tan
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Mordercza Adelka. Piekło to inni.pdf
ISBN
3587423888903

OPIS

Spora dawka czarnego humoru i szczypta czułości - oto przepis Adelki na to, jak przeżyć w świecie, w którym nikt nie traktuje dzieci poważnie!Adelka próbuje przejąć kontrolę nad chłopakami! Obrywają tata, wymyślony przyjaciel, a najboleśniej - zakochany w Adelce chłopak. Jaki dziewczynka ma plan na ich wytresowanie? Chłopcy są dziwni, ale okazuje się, że bywają też użyteczni!Na jakie eksperymenty zgodzi się zadurzony w Adelce chłopak? Jak medycznie udowodnić, że dziewczyny są najmądrzejsze? I jak sprawić, aby tata już nigdy, przenigdy nie ośmielił się o nic jej prosić? Spokojnie - nie tylko chłopcy będą pod obstrzałem! Są jeszcze lalki Barbie…Fenomen we Francji - ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy!

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

Rudowłosa dziewczynka z pewnością wiele razy zaskoczy czytelników. Nie ma ona litości dla nikogo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI