Ja, potępiona

Ja, potępiona - Katarzyna Berenika Miszczuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Berenika Miszczuk
WYMIAR
11,22 MB
NAZWA PLIKU
Ja, potępiona.pdf
ISBN
4438384628866

OPIS

W wyniku kolejnej diabelskiej intrygi była diablica i niedoszła anielica Wiktoria po raz kolejny umiera, w efekcie czego trafia do Tartaru. Miejsca tak strasznego, że nie mają tam wstępu nawet istoty nadprzyrodzone. Żeby się stamtąd wydostać, będzie musiała zawiązać dość niewygodne dla niej sojusze, a także przechytrzyć demoniczną Elżbietę Batory. Królową, która chce ją pozbawić mocy. Na szczęście Beleth, sprawca całego tego zamieszania, o niej nie zapomni.

zgłoś błąd Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do ... Ja, potępiona (plik audio) Katarzyna Berenika Miszczuk. Audiobook | mp3/zip.

Obniżka! Audiobooki Fantasy Literatura światowa ... Informacje o JA, POTĘPIONA * KATARZYNA BERENIKA MISZCZUK - 9021542821 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-03-12 - cena 17 zł Ja, potępiona Katarzyna Berenika ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI