Czarna Kompania / Cień w ukryciu / Biała róża. Kroniki Czarnej Kompanii. Część 1-3

Czarna Kompania / Cień w ukryciu / Biała róża. Kroniki Czarnej Kompanii. Część 1-3 - Glen Cook | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Glen Cook
WYMIAR
6,91 MB
NAZWA PLIKU
Czarna Kompania / Cień w ukryciu / Biała róża. Kroniki Czarnej Kompanii. Część 1-3.pdf
ISBN
4711066420517

OPIS

Zebrane w jednym tomie pierwsze trzy części serii, która zrewolucjonizowała fantasy.Ciemność walczy z mrokiem, gdy pokryci bliznami najemnicy z Czarnej Kompanii bezwzględnie wykonują swą robotę. Wszelkie wątpliwości zostają pochowane razem z poległymi towarzyszami broni. Pogrążone w wojnie krainy z nadzieją oczekują wypełnienia pradawnego proroctwa, wieszczącego narodziny Białej Róży, która może odmienić losy świata. W wypełnieniu proroctwa lub w jego zniweczeniu kluczową rolę może odegrać Czarna Kompania. Kogo będzie stać, by zdobyć lojalność ostatniej z odwiecznych Kompanii, i komu zaufa Konował i zgraja jego najemników?Zebrane w jednym tomie pierwsze trzy części serii, która zrewolucjonizowała fantasy. Nowa edycja cyklu o Czarnej Kompanii składać się będzie z czterech tomów: "Kroniki Czarnej Kompanii", "Księgi Południa", "Powrót Czarnej Kompanii", "Zagłada Czarnej Kompanii".

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Zebrane w jednym tomie pierwsze trzy części serii, która zrewolucjonizowała fantasy.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI