Była/żona

Była/żona - Tess Stimson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tess Stimson
WYMIAR
8,78 MB
NAZWA PLIKU
Była/żona.pdf
ISBN
6970460741329

OPIS

Nie miałam pojęcia, w co się pakuję.Druga żona.Ta następna.Naiwnie liczyłam na coś lepszego. Wystarczy jednak, że Louise strzeli palcami i on do niej biegnie.Równie dobrze mogłoby mnie nie być.Kiedyś wierzyłam, że jeśli poczekam, Louise zajmie się swoim życiem i Andrew będzie tylko mój.Nie pojmowałam, że nie tylko Louise tkwi w przeszłości.On również - i nie potrafił z nią zerwać.Do teraz… gdy leży w kałuży krwi.Która z nas bardziej nie mogła znieść tej drugiej?Kiedy w grę wchodzi przesadna miłość i nieposkromiona zazdrość, jeden fałszywy uśmiech może prowadzić do tragedii.

Nowy sezon, nowe odcinki, nowe koło ratunkowe. Była/żona Tess Stimson to thriller, w którym do głosu dochodzi kilku narratorów. Przede wszystkim swoje wersje wydarzeń opowiadają Louise i Caz, żony Andrew.

Żona Daniela Olbrychskiego zdradziła, że znana poetka nie wylewała za kołnierz i zmagała się z chorobą alkoholową. Po rozwodzie z Władimirem Putinem jego była małżonka Ludmiła znalazła ukojenie u boku młodszego o 20 lat biznesmena. Ich wspólna transakcja mająca dać im spokojne życie może okazać ... Były policjant ma zakaz kontaktowania się z synami w analogicznym okresie, jak jego żona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI