Trzy kroki w szachowy świat. Pryncypia i niuanse królewskiej gry. Część 1

Trzy kroki w szachowy świat. Pryncypia i niuanse królewskiej gry. Część 1 - Ryszard Czajkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Czajkowski
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Trzy kroki w szachowy świat. Pryncypia i niuanse królewskiej gry. Część 1.pdf
ISBN
3671093991236

OPIS

Pierwsza część trzyczęściowego podręcznika do nauki gry w szachy przeznaczona dla najmłodszych adeptów, także dla tych, którzy do tej pory z tą grą nie mieli do czynienia. Autorzy wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, by w możliwie najprostszy, przystępny i atrakcyjny sposób wprowadzić czytelnika w tajniki królewskiej gry.Książka ma układ 36 lekcji kończących się zadaniami do samodzielnego rozwiązania. Po zapoznaniu się z nimi każde dziecko będzie znało zasady gry i będzie potrafiło rozegrać partię szachową.Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w przyswojeniu materiału będą potrzebować pomocy nauczyciela lub rodzica.

Część 1 autorstwa Czajkowski Ryszard, Nowicki Andrzej , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 18,32 zł . Przeczytaj recenzję Trzy kroki w szachowy świat.

Autorami książki są Andrzej Nowicki, Ryszard Czajkowski. Należy do gatunków: poradniki, czas wolny/hobby, łamigłówki i gry logiczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI