Sekret sprzedawcy rowerów

Sekret sprzedawcy rowerów - Jean-Jacques Sempe | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-Jacques Sempe
WYMIAR
9,57 MB
NAZWA PLIKU
Sekret sprzedawcy rowerów.pdf
ISBN
7687901071663

OPIS

Autorska książka Sempe'go, ilustratora kultowychprzygódMikołajka - mistrza opowiadaniahistorii i zamykania wielkich emocji w kilku kreskach.Rudolf Taburin od niepamiętnych czasów prowadził przy zacisznej uliczce warsztat rowerowy. Okoliczni mieszkańcy wiedzieli, że potrafi naprawić każdą usterkę - nikt nie znał się na dętkach, szprychach i dzwonkach lepiej od niego. Ów sprzedawca rowerów z Saint-Cron miał jednak pewien sekret, którego wyjawienie naraziłoby go nie tylko na śmieszność, ale i na bankructwo. I nagle w miasteczku pojawił się ktoś, kogo bardzo interesowała postać sprzedawcy rowerów.Sempe, genialny rysownik i ilustrator, z czułością portretuje uroczego samotnika, w którym każdy znajdzie cząstkę siebie. To ponadczasowa opowieśćo człowieku, który kim innym był, a za kogoś zupełnie innego uchodził.To, czego nie potrafimy, wcale nas nie ogranicza!Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Okoliczni mieszkańcy wiedzieli, że potrafi naprawić każdą usterkę - nikt nie znał się na dętkach, szprychach i ... „Sekret sprzedawcy rowerów" to opowiadanie, gdzie pod pozorem zabawnej historii kryje się niezwykle ważny morał. I to nie jeden! Przede wszystkim przykład Rudolfa Taburina pokaże czytelnikom, że absolutnie zawsze warto żyć w zgodzie ze sobą. Sekret sprzedawcy rowerów - Sempe Jean-Jacques - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Ów sprzedawca rowerów z Saint-Cron miał jednak pewien sekret, którego wyjawienie naraziłoby go nie tylko na śmieszność, ale i na bankructwo. „Sekret sprzedawcy rowerów" to książka autorstwa Jean-Jacques Sempé. Tego autora chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI