Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka Część 2 Poziom A2-B1

Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka Część 2 Poziom A2-B1 - Janina Radej | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janina Radej
WYMIAR
11,66 MB
NAZWA PLIKU
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka Część 2 Poziom A2-B1.pdf
ISBN
1135697796214

OPIS

Kolejna, druga część serii Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka. do nauki języka francuskiego. Jasny i przejrzysty język oraz setki zdań do przetłumaczenia wraz ze wskazówkami i objaśnieniami gramatycznymi, dzięki którym poznasz gramatykę francuską na poziomie podstawowym plus. Nagrania MP3 do pobrania sprawią, że nabierzesz pewności siebie w mówieniu, poprawisz wymowę i sprawdzisz swoje umiejętności bez konieczności trzymania podręcznika w ręku.

Gramatyka 1 autorstwa Radej Janina , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,49 zł . Przeczytaj recenzję Francuski w tłumaczeniach.

Jasny i przejrzysty język, setki przykładów wraz ze wskazówkami i objaśnieniami gramatycznymi, dzięki którym poznasz gramatykę francuską na poziomie podstawowym plus. Dzięki nagraniom MP3 Kolejna, druga część serii Francuski w tłumaczeniach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI