Dziki łubin. Trylogia Czas burz. Tom 2

Dziki łubin. Trylogia Czas burz. Tom 2 - Charlotte Link | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlotte Link
WYMIAR
6,94 MB
NAZWA PLIKU
Dziki łubin. Trylogia Czas burz. Tom 2.pdf
ISBN
3774035335616

OPIS

Trzecia Rzesza, rok 1938.W państwie pod rządami Adolfa Hitlera panuje antysemityzm, a przeciwnicy władzy muszą się liczyć z represjami. Za chwilę oblicze Europy i całego świata się zmieni, ale młodziutka Belle Lombard nie interesuje się polityką. Ma ambitne plany, marzy o zostaniu gwiazdą filmową i związaniu się z mężczyzną swojego życia. Czas pokaże, czy to właściwy kandydat…Felicja, matka Belle, bardziej niż córką zajmuje się fabryką i rozważa podjęcie współpracy z nazistami. Kiedy w jej życiu pojawiają się Alex i Maksym, musi stawić czoła rodzącym się na nowo uczuciom. Na którego z mężczyzn będzie mogła liczyć w tych trudnych czasach?Powieść Dziki łubin przedstawia dalsze losy rodziny Degnelly z Prus Wschodnich, bohaterów Czasu burz. Ta fascynująca historia to jednocześnie barwny obraz najbardziej niespokojnej epoki XX wieku…Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

O tym fakcie wspominam nie bez powodu, trudno bowiem nie zauważyć, że styl i warsztat reprezentowany przez autorkę w 1989 roku (kiedy Czas burz pojawił się na niemieckim rynku wydawniczym) a to, co literacko pokazuje ... Kiedy premiera Dziki łubin. Tom 2? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić.

Ma ambitne plany, marzy o zostaniu gwiazdą filmową i związaniu się z mężczyzną swojego ... Książka Dziki łubin. Tom 2 autorstwa Link Charlotte , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,45 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI