Dracul

Dracul - J.D. Barker | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.D. Barker
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Dracul.pdf
ISBN
2249527754033

OPIS

Dla tych, którzy wiedzą, że potwory istnieją naprawdęRok 1868. Bram Stoker przygotowuje się do starcia z nieludzką bestią. Uzbrojony w lustra, krzyże, wodę święconą i broń, czeka na atak. To będzie najdłuższa noc w jego życiu.Zdeterminowany, by opowiedzieć światu o swoich przeżyciach, młody Bram spisuje wydarzenia, które doprowadziły go do tego miejsca. Osamotniony snuje niesamowitą narrację sięgającą jego dziecięcej choroby, tajemniczej cioci Ellen i rzeczy, których przez lata nie potrafił wyjaśnić. Niewiarygodne historie, które kiedyś włożyłby między bajki, okazały się prawdą.Dracul to porywający od pierwszych stron powrót do korzeni gotyckiego horroru. Dacre Stoker, potomek twórcy Draculi, oraz J.D. Barker, autor bestsellerowej Czwartej małpy, ożywiają jeden z popkulturowych fenomenów, tworząc nową, przejmującą opowieść.

W rzeczywistości jest on bestią, wampirem. Natrafiając przypadkiem na zdjęcie narzeczonej Harkera, Miny (Winona Ryder ... "Dracul" to porywający od pierwszych stron powrót do korzeni gotyckiego horroru.

Bywały momenty, które mnie bawiły, ale również takie, które wywoływały ciarki na skórze. Bawiłam się dobrze, nie oczekiwałam powrotu do klasyki, a więc powieść spełniła swój rozrywkowy cel. Dracul is a fledgling, pleasant nation, renowned for its barren, inhospitable landscape and optional military service.

POWIĄZANE KSIĄŻKI