After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem (wydanie filmowe 2020)

After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem (wydanie filmowe 2020) - Anna Todd | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Todd
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem (wydanie filmowe 2020).pdf
ISBN
9834555479414

OPIS

WYDANIE SPECJALNE Z DODATKOWYM ROZDZIAŁEM I LISTEM AUTORKI DO CZYTELNIKÓW.Największy FENOMEN książkowy ostatnich lat!Powieść, która doczekała się MILIARDA odsłon w serwisie Wattpad.FILM „AFTER 2” W KINACH WE WRZEŚNIU.Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.Kiedy wydawało się już, że ich związek wkracza na nowy etap, Tessa dowiaduje się, co naprawdę kierowało Hardinem na początku ich znajomości. Takiego okrucieństwa Tessa nie może wybaczyć nawet jemu. Aby o nim zapomnieć, rzuca się w wir pracy.Ale Hardin nie ma zamiaru się poddać…Czy Tessa jest w stanie mu wybaczyć?I - co ważniejsze - czy Hardin jest w stanie się zmienić?

After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem Anna Todd.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! WYDANIE SPECJALNE Z DODATKOWYM ROZDZIAŁEM I LISTEM AUTORKI DO CZYTELNIKÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI