Trzy kroki w szachowy świat. Pryncypia i niuanse królewskiej gry. Część 3

Trzy kroki w szachowy świat. Pryncypia i niuanse królewskiej gry. Część 3 - Ryszard Czajkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Czajkowski
WYMIAR
12,68 MB
NAZWA PLIKU
Trzy kroki w szachowy świat. Pryncypia i niuanse królewskiej gry. Część 3.pdf
ISBN
7185560887896

OPIS

Ostatnia część trzyczęściowego podręcznika do nauki gry w szachy przeznaczona dla tych, którzy już opanowali podstawy gry i taktyczne sposoby realizacji przewagi. Przykłady przytoczone w trzeciej części mają za zadanie przybliżyć problemy strategii szachowej.Autorzy, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, w przystępny i atrakcyjny sposób wyjaśniają, jakumiejętnie prowadzić grę i osiągnąć przewagę, jak rozwijać figury, jak typować słabości przeciwnika i jak przeprowadzić atak. Książka ma układ 36 lekcji kończących się zadaniami do samodzielnego rozwiązania. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w przyswojeniu materiału będą potrzebować pomocy nauczyciela lub rodzica.

Trzy kroki w szachowy świat Pryncypia i niuanse królewskiej gry Część 3 - Ryszard Czajkowski, Andrzej Nowicki Trzy kroki w szachowy świat Pryncypia i niuanse królewskiej gry Część 2 Ryszard Czajkowski, Andrzej Nowicki. Dostępny.

Informacja o produkcie. Nr katalogowy: MR08299097.

POWIĄZANE KSIĄŻKI