Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele (wydanie II rozszerzone)

Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele (wydanie II rozszerzone) - Dagmara Gmitrzak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dagmara Gmitrzak
WYMIAR
12,38 MB
NAZWA PLIKU
Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele (wydanie II rozszerzone).pdf
ISBN
5496776903991

OPIS

Z odwagą, w podróż do wnętrza siebieRdzenni mieszkańcy Amazonii mają wielki szacunek do przyrody, wśród której żyją. Przyglądają się jej uważnie, uczą się od niej i szanują jej przedstawicieli. Jednym z najważniejszych z nich jest Jaguar. Dla Indian symbol wewnętrznej mocy, odwagi, pewności siebie i prawości. To właśnie on jest przewodnikiem tej książki. Jeśli aktywujesz w sobie moc Jaguara, łatwiej Ci będzie realizować swoje cele, kierując się intuicją i używając pełni swojego potencjału.Stań oko w oko z Jaguarem:Odważ się zatrzymać w życiowym biegu i spojrzeć w głąb siebieNazwij swoje cele i stwórz jasną wizję życiaPrzekształć swoje lęki w mocWzmocnij poczucie własnej wartościWyćwicz pewność siebieDziałaj w odpowiednim momencieJaguar jest samotnikiem i lubi kontakt ze sobą. Właśnie dlatego może być wspaniałym nauczycielem samoakceptacji, pokazuje bowiem, jak się zaprzyjaźnić z samym sobą i docenić atuty swojej osobowości. Daje lekcje poczucia własnej wartości i godności. Uczy, jak pozostać wolnym w relacjach z innym, jak utrzymać swoją wewnętrzną moc, mając otwarte serce. Jaguar symbolizuje również nasze połączenie z planetą - Matką Ziemią. Uczy szacunku dla tajemnicy życia. Warto korzystać z jego przewodnictwa.Dagmara Gmitrzak w wywiadzie dla Zwierciadło, Agnieszka Passendorfer

Przyglądają się jej uważnie, uczą się od niej i szanują jej przedstawicieli. Jednym z najważniejszych z nich jest Jaguar. Z odwagą, w podróż do wnętrza siebie Rdzenni mieszkańcy Amazonii mają wielki szacunek do przyrody, wśród której żyją.

Według rdzennych mieszkańców tych terenów symbolizuje prawość, czystość intencji, wewnętrzną m Rdzenni mieszkańcy Amazonii mają wielki szacunek do przyrody, wśród której żyją. Przyglądają się jej uważnie, uczą się od niej i szanują jej przedstawicieli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI