Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów

Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów - Ewa Pągowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Pągowska
WYMIAR
11,92 MB
NAZWA PLIKU
Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów.pdf
ISBN
4551097898812

OPIS

Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami polskich gabinetów i szpitali psychiatrycznych?Psychiatria przez lata była uznawana za czarną owcę medycyny i budziła wiele kontrowersji. Nawet dziś osoby cierpiące z powodu chorób psychicznych muszą się mierzyć z krzywdzącymi stereotypami.Ewa Pągowska szczerze i bez tabu rozmawia z psychiatrami o tym, jak wyglądają kulisy pracy w ich zawodzie i jaka jest naprawdę kondycja psychiczna Polaków. Podejmuje między innymi tematy związane z depresją, schizofrenią, a także leczeniem dzieci i młodzieży. Pyta o to, jakie konsekwencje dla naszego zdrowia mentalnego będzie mieć doświadczenie pandemii.Nie unika trudnych tematów jak zaburzenia psychopatów lub dewiacje seksualne. Sprawdza, ile prawdy jest w historiach dotyczących stosowania elektrowstrząsów, przerażających warunków panujących w szpitalach czy faszerowania dzieci lekami bez zgody ich rodziców.Poznaj sekrety jednej z najbardziej tajemniczych specjalizacji medycznych.

Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów -33%.

Forma wywiadu oraz otwartość rozmówców sprawiają, że czyta się ją jednym tchem. Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami polskich gabinetów i szpitali psychiatrycznych? Psychiatria przez lata była uznawana za czarną owcę medycyny i budziła wiele kontrowersji. Nawet dziś osoby cierpiące z powodu chorób ... Psychiatrzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI