Kryjówka

Kryjówka - Nora Roberts | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nora Roberts
WYMIAR
5,36 MB
NAZWA PLIKU
Kryjówka.pdf
ISBN
7026989473248

OPIS

Jeden dzień, pomyślała, jedna chwila, jedna niewinna zabawa. Jak to jest, że ten dzień, ta chwila, ta zabawa wydają się nie mieć końca?Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat, gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los.Zdrada, której wtedy doświadczy, nada kształt jej życiu i sprawi, że następne lata będą nieustanną ucieczką przed następstwami traumy. Mimo to przyjdzie moment, gdy Caitlyn zda sobie sprawę, że jeśli nie chce po prostu przetrwać, lecz rozkwitnąć, powinna wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się z przeszłością.Wspomnienie tamtego wieczoru być może nigdy nie przestanie jej ścigać, jednak Caitlyn musi zdecydować, czy liczy się to, przed czym uciekamy, czy to, kto nas znajdzie.

W odniesieniu do nadmorskiego klimatu staraliśmy się stworzyć przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku, niezwykle przyjazną, z niespotykaną atmosferą. Dodatkowe kryjówki dostępne w epilogu. Po ukończeniu fabuły głównej w grze RDR2 dostaniesz się do epilogu.

Po misji Mury Templebrough czas na poszukiwanie króla Burgreda. Nowe zadanie rozpoczniesz w Tamworth.

POWIĄZANE KSIĄŻKI