Dolny Śląsk. Niemapa

Dolny Śląsk. Niemapa - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Dolny Śląsk. Niemapa.pdf
ISBN
7198650135566

OPIS

Pasjonaci przyrody docenią Bory Dolnośląskie, skrywające w swoim sercu piaszczystą pustynię, a pełna ptaków Dolina Baryczy to gratka dla ornitologów w każdym wieku. Zaskoczą Was karkonoskie skalne miasta, będące efektem pradawnych ruchów polodowcowych, a także wygasłe wulkany i możliwość własnoręcznego wydobywania przeróżnych minerałów. To tu, w Izerach, znajduje się jeden z tych obszarów Polski, gdzie nocne niebo jest naprawdę ciemne, a Mleczną Drogę można podziwiać w pełnej okazałości. Tutaj hoduje się sławne na całą Polskę karpie milickie i powstaje królewski miód wrzosowy, z którego wyrabiane są pierniki figuralne. Ci, których fascynują historyczne opowieści, napotkają na Dolnym Śląsku przeogromną liczbę twierdz, zamków i ruin pełnych historii o duchach.Dla rodzin to wymarzone miejsce na familijne wypady. Duch Gór, znany również jako Karkonosz, z pewnością zadba o to, abyście poczuli się tu magicznie. Wybierzcie się na niespieszne i radosne odkrywanie nieziemskich panoram Dolnego Śląska z Niemapą.

Darmowy przewodnik dla rodzin z dziećmi Tajemnicze zamki, widoki zapierające dech, urokliwe trasy rowerowe, dzika przyroda, a nawet pustynia! Do rodzinnej podróży po wyjątkowych miejscach Dolnego Śląska zaprasza najnowszy przewodnik przygotowany przez urząd marszałkowski i kolektyw Mamy Projekt. Zwiedzaj Dolny Śląsk z NIEMAPĄ. Darmowy przewodnik dla rodzin z dziećmi Tajemnicze zamki, widoki zapierające dech, urokliwe trasy rowerowe, dzika przyroda, a nawet pustynia! Do rodzinnej podróży po wyjątkowych miejscach Dolnego Śląska zaprasza najnowszy przewodnik przygotowany przez urząd marszałkowski i kolektyw Mamy Projekt. Zwiedzaj Dolny Śląsk z NIEMAPĄ.

05.08.2020. NIEMAPA to seria nietypowych przewodników dla rodzin, które chcą wspólnie odkrywać otaczający je świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI