Sztuka produkcji filmowej. Podręcznik dla producentów

Sztuka produkcji filmowej. Podręcznik dla producentów - Gregory Goodell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gregory Goodell
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka produkcji filmowej. Podręcznik dla producentów.pdf
ISBN
8652418438325

OPIS

Jest to bardzo interesująca i profesjonalna pozycja na ubogim w takie wydawnictwa polskim rynku filmowym. Ma kilka zasadniczych zalet i na pewno będzie przydatna zarówno dla doświadczonych producentów filmowych, ale także dla rozpoczynających drogę zawodową przyszłych producentów i pozostałych przedstawicieli wszystkich grup zawodowych z branży filmowej - od scenarzysty i reżysera do oświetlacza, sekretarki planu lub imitatora dźwięku. Po pierwsze, w tej książce produkcja filmowa opisana jest bardzo zgrabnie, przystępnie i w ujęciu interdyscyplinarnym. Po drugie, nie stara się wyróżnić żadnego działu w cyklu produkcyjnym powstawania obrazu i dźwięku filmowego, a sprawiedliwie rozdziela „wagę” każdego z nich. Do tej pory spotkałem nieliczne i mało udane próby przedstawienia zagadnień związanych z produkcją filmową.

Tytuł: Sztuka produkcji filmowej Podtytuł: Podręcznik dla producentów Autor: Goodell Gregory Wydawnictwo: Wojciech Marzec ISBN: 9788392260431 Tytuł oryginału: Independent feature film production Język oryginału: angielski Tłumacz: Konopa Magdalena Języki: polski Rok wydania ... Powiadom mnie, jak tylko Sztuka Produkcji Filmowej Podręcznik Dla Producentów się pojawi. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.

Ma kilka zasadniczych zalet i na pewno będzie przydatna zarówno dla doświadczonych producentów filmowych, ale także dla rozpoczynających drogę... - Polska ksiegarnia w UK "SZTUKA PRODUKCJI FILMOWEJ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI