Światło w filmie

Światło w filmie - Blain Brown | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Blain Brown
WYMIAR
9,88 MB
NAZWA PLIKU
Światło w filmie.pdf
ISBN
3619152104421

OPIS

"Światło w filmie" jest niezastąpionym przewodnikiem po fascynującym świecie filmowego światła. Książka szeroko nakreśla wszelkie aspekty techniczne, estetyczne i praktyczne oświetlenia filmu. Jest to podręcznik, który pokaże nie tylko jak oświetlać, ale również wyjaśni dlaczego. Napisany przez doświadczonego profesjonalistę, autora branżowej biblii Cinematography, analizuje teorię światła i koloru, opisuje wyposażenie i techniki które sprawiają, że każda scena wygląda najlepiej jak może.

Jest to podręcznik, który pokaże nie tylko jak oświetlać, ale również wyjaśni dlaczego. "ŚWIATŁO W FILMIE" Światło w filmie jest niezastąpionym przewodnikiem po fascynującym świecie filmowego światła. Książka szeroko nakreśla wszelkie aspekty techniczne, estetyczne i praktyczne... To wspaniałe kompendium wiedzy dotyczącej oświetlenia w produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Owym basic-em dla idealnego obrazu w przemyśle filmowym jest oświetlenie. Naturalnie mamy światło słoneczne, inaczej naturalne, ale w pewnych sytuacjach nie jest ono wystarczające. Światło i dźwięk należą do najważniejszych narzędzi artystycznych stosowanych w filmie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI