Programowanie z Ozobotem

Programowanie z Ozobotem - Dorota Kowalczyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Kowalczyk
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Programowanie z Ozobotem.pdf
ISBN
6574828726465

OPIS

Przez zabawę do nauki programowaniaOzobot to niewielki, ale bardzo sprytny robot, którego pokochały dzieci oraz docenili rodzice i nauczyciele informatyki. Ten edukacyjny automat, dwukrotny zdobywca polskiego tytułu Zabawki Roku oraz laureat robotycznych konkursów w USA, ma misję. Każdego chętnego, który ukończył piąty rok życia, gotów jest zabrać w podróż pełną radosnego rysowania, ciekawych problemów do rozwiązania i pracy zespołowej. Ozobot, bawiąc, uczy programowania. Dzieci bowiem komunikują się z nim za pomocą kolorowych kodów ... robot odczytuje je i wykonuje dawane mu polecenia.Nim jednak zajmiemy młodych adeptów informatyki pracą z Ozobotem, musimy go najpierw odpowiednio przygotować. Jak to zrobić? Najlepiej z tą książką! Jej autorka w przystępny sposób tłumaczy zasady komunikacji z robotem, w tym analizowanie i testowanie konkretnych przypadków, które mogą użytkownikowi sprawiać problemy w codziennym użytkowaniu Ozobota. Nie zagłębiając się w zbędne detale, wyjaśnia najważniejsze dla nauczycieli i rodziców kwestie dotyczące budowy tego niedużego robota o wielkich możliwościach. Proponuje także przystosowanie jej do realizacji własnych pomysłów i podpowiada, jak się do tego zabrać.

Ten edukacyjny automat, dwukrotny zdobywca polskiego tytułu Zabawki ... Napisz recenzję o produkcie: Programowanie z Ozobotem Twoja ocena. Ocena ogólna.

Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby',ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom Classic CC.

POWIĄZANE KSIĄŻKI