Tajemne życie magów

Tajemne życie magów - Ida Pierelotkin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ida Pierelotkin
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Tajemne życie magów.pdf
ISBN
4287463422944

OPIS

Czy łatwo jest spotkać czarodzieja? Jak najbardziej! Wystarczy udać się na wiosenny spacer po parku i wypatrywać niespotykanych znaków!Gdy tylko zobaczycie, że gdzieś nagle zakwita forsycja, wyrasta przebiśnieg czy następuje wysyp kwiatów znikąd - możecie być pewni, że mag jest blisko!Przy odrobinie szczęścia poznacie fragmenty ciekawych historii wprost z czarodziejskiego świata… Ale nie tylko Wy będziecie słuchaczami… Pewne rude uszy bardzo uważnie wsłuchują się w te opowieści.„Tajemne życie magów” to książka dla każdego, kto ma marzenia. Pokaże, jak niewiele czasem trzeba, by osiągnąć w życiu to, czego się w głębi potrzebuje, i jak bardzo opłaca się połączyć siły z innymi.

Nie zważać na przeciwności losu ,iść przez życie trzymając się swoich moralnych zasad i nie pozwolić ,żeby ktoś nas obrażał , mieszając z błotem .Trzeba walczyć o swoją rodzinę i dopilnować ... Kup teraz na Allegro.pl za 20,87 zł - Tajemne życie magów z miasta Bielsko-Biała. Stan: nowy.

Pokaże, jak niewiele czasem trzeba, by osiągnąć w życiu to, czego się w głębi potrzebuje, i jak bardzo opłaca się połączyć siły z innymi. Inni klienci kupowali także.

POWIĄZANE KSIĄŻKI