Powrót z Bambuko (książka audio)

Powrót z Bambuko (książka audio) - Katarzyna Nosowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Nosowska
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
Powrót z Bambuko (książka audio).pdf
ISBN
5820560036966

OPIS

Książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe”Chociaż świat staje na głowie, a życie zmienia się z dnia na dzień, Nosowska zawsze znajdzie słowo, które doda otuchy. Gdy błądzimy przytłoczeni wątpliwościami, rozpala światełko nadziei. A gdy wydaje nam się, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy, zasieje ziarno niepewności. Kilkoma lekcjami, jakie dostała od życia, teraz dzieli się z nami i wytrwale tropi absurdy, którymi karmią nas „autorytety”.Życie, i w czasach dziwnej pandemii, i w czasach zwyczajnej codzienności, jest łatwiejsze, gdy ma się świadomość, że tacy ludzie jak Nosowska roztrząsają te same dylematy. A gdy ktoś robi nas w bambuko, sięgamy po to samo koło ratunkowe – dystans i jeszcze raz dystans!Książkę czyta Autorka.„Polecam wam cudowną formułkę na lęk przed tym, co ludzie powiedzą, a brzmi ona: I co z tego? Nic z tego. Za każdym razem okazuje się, że nic z tego. Oni będą gadać – to pewne. Będą gadać tyle, ile trzeba, by się nasycić – nie dłużej. Chodzi o to, by własnym zaangażowaniem nie spowodować, że monolog zamieni się w dialog. Nie wahajcie się użyć własnego życia, by żyć, jak wam się podoba”.Kaśka Nosowska

„Powrót z Bambuko ... Popularne, pozornie lekkie felietony o życiu, zawarte w książce „Powrót z Bambuko" Katarzyny Nosowskiej są pewnego rodzaju obserwacją otaczającego świata wraz z uwzględnieniem jego pozytywnych aspektów, jak i absurdów. Dzięki poruszeniu przez autorkę wielu niezwykle istotnych wątków i wyciągnięciu z nich błyskotliwych wniosków czytelnik ma wrażenie, że nie jest sam w ... A gdy ktoś robi nas w bambuko, sięgamy po to samo koło ratunkowe - dystans i jeszcze raz dystans! Książka Powrót z Bambuko - wysyłka UK tylko £1.90.

Oddając Wam tę książkę, nieśmiało marzę, że może doda ona otuchy stawiającym pierwszy krok lub wchodzącym na kolejny stopień. Nowa książka Katarzyny Nosowskiej zatytułowana „Powrót z Bambuko" ukaże się 16 września 2020 roku nakładem wydawnictwa Wielka Litera. „Chodź opowiem Ci świat" Wokalistka zespołu HEY powraca z nową książką zatytułowaną Powrót z Bambuko , która trafi do księgarń już 16 września 2020 roku. „Powrót z Bambuko" to druga książka, która wydana jest równie pięknie, jak „A żem jej powiedziała" i również jest to zbiór felietonów, przemyśleń autorki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI