Wrocław. Miasto w biegu

Wrocław. Miasto w biegu - Krzysztof Plebankiewicz (zdjęcia) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Plebankiewicz (zdjęcia)
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław. Miasto w biegu.pdf
ISBN
1264857581139

OPIS

"Miasto w biegu" to seria czarno-białych reporterskich albumów fotograficznych, poświęconych polskim miastom na co dzień i od święta. Krzysztof Plebankiewicz pokazuje je w nowym ujęciu, wydobywając ich klimat i niezwykłość. Odkrywając ich sekrety, udowadnia, że miasta to nie tylko zabytki, nowoczesne biurowce, ulice i parki, ale przede wszystkim ludzie, którzy tam żyją, bawią się i pracują – oni kształtują wizerunek, nadają charakter. W ujęciu Plebankiewicza polskie miasta tętnią życiem i kipią energią, choć nie brak też fotografii refleksyjnych i nastrojowych.Serię rozpoczynają trzy albumy: Warszawa, Trójmiasto oraz Wrocław, a wkrótce ukażą się kolejne – Kraków i Poznań.

Forum Wrocławia. Dokładna pogoda i rozkład jazdy.

Krzysztof Plebankiewicz pokazuje je w nowym ujęciu, wydobywając ich klimat i niezwykłość. Odkrywając ich sekrety Wrocław.

POWIĄZANE KSIĄŻKI