Dziad z workiem

Dziad z workiem - Enric Lluch | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Enric Lluch
WYMIAR
12,17 MB
NAZWA PLIKU
Dziad z workiem.pdf
ISBN
7131061558040

OPIS

Zawód dziada z workiem nie jest dziś taki łatwy jak kiedyś. Jego niechlujny wygląd i ponura mina nie wystarczą już, żeby przestraszyć niegrzeczne dzieci. A co gorsza, te dzieci są zbyt chude, żeby je zjeść!

Jego niechlujny wygląd i ponura mina nie wystarczą już, żeby przestraszyć niegrzeczne dzieci. A co gorsza, te dzieci są zbyt chude, żeby je zjeść! Biblioteka w Kole zaprasza do udziału w konkursie "Dziad z workiem" Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do udziału w konkursie "Dziad z workiem".

Jego niechlujny wygląd i ponura mina nie wystarczą już, żeby przestraszyć niegrzeczne dzieci. A co gorsza, te dzieci są zbyt chude, żeby je zjeść! RECENZJE: Na portalu Czas dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI