Zasady śmiesznego zachowania

Zasady śmiesznego zachowania - Emil Hakl | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emil Hakl
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Zasady śmiesznego zachowania.pdf
ISBN
1905359040566

OPIS

"Zasady śmiesznego zachowania" to rozdarta na trzy części intymna spowiedź bohatera, którego dość trafnie charakteryzuje pewna uwikłana w relację z nim kobieta. Z każdą stroną książki coraz bardziej zaprzyjaźniamy się z tym irytującym facetem. Towarzyszymy mu, kiedy lata na paralotni odurzony psychotropami, robi bilans "straconych lat", zajmuje rozmową umierającego ojca, zbywa niedającą się zbyć panią, czy płynie w dół delty Dunaju, żeby wysypać prochy ojca do najbardziej obrzydliwego z mórz, a, jak się okazuje, także symbolicznie odnaleźć samego siebie.„Zasady śmiesznego zachowania”to piękna proza, unosi na hipnotyzujących falach pomysłowego języka, celnych obserwacji, zaskakująco intymnych zwierzeń i energicznych, dowcipnych dialogów. Choć z książki możemy się dowiedzieć, co trzeba zrobić, żeby się ośmieszyć, ona sama zdecydowanie nie ośmiesza autora, przeciwnie - stawia go wśród najciekawszych osobowości literatury czeskiej. Książkę wyróżniono prestiżową Nagrodą Josefa.

Zasady śmiesznego zachowania to rozdarta na trzy części intymna spowiedź bohatera, którego trafnie charakteryzuje pewna uwikłana relację nim kobieta: Jesteś wiecznie niezadowolony, podkurwiony, nieokreślony, nie można się do ciebie zbliżyć, nie dasz się ... Zasady śmiesznego zachowania to rozdarta na trzy części intymna spowiedź bohatera, którego dość trafnie charakteryzuje pewna uwikłana w relację z nim kobieta: Jesteś wiecznie niezadowolony, podkurwiony, nieokreślony, nie można się do ciebie zbliżyć, nie dasz się nabrać, robisz z siebie gwiazdę, chlejesz, rżysz jak koń, w środku cały się trzęsiesz, potem bierzesz stilnox ... Zasady śmiesznego zachowania - czeska proza, do której idealnie pasują patetyczne i niemodne przymiotniki: piękna i mądra.. Zasady śmiesznego zachowania to rozdarta na trzy części intymna spowiedź bohatera, którego trafnie charakteryzuje pewna uwikłana w relację z nim kobieta: Jesteś wiecznie niezadowolony, podkurwiony, nieo kreślony, nie można się do ciebie zbliżyć, nie ... "Zasady śmiesznego zachowania" - czeska proza, do której idealnie pasują patetyczne i niemodne przymiotniki: piękna i mądra.

Zasady śmiesznego zachow, Zasady śmiesznego zachowania, Księgarnia PWN Poznań zaprasza Zasady śmiesznego zachowania - czeska proza, do której idealnie pasują patetyczne i niemodne przymiotniki: piękna i mądra. Zasady śmiesznego zachowania to rozdarta na trzy części intymna spowiedź bohatera, którego trafnie charakteryzuje pewna uwikłana w relację z nim kobieta: Jesteś wiecznie niezadowolony, podkurwiony, nieokreślony, nie można się do ciebie zbliżyć, nie dasz ... Zasady śmiesznego zachowania to rozdarta na trzy części intymna spowiedź bohatera, którego trafnie charakteryzuje pewna uwikłana w relację z nim kobieta: "Jesteś wiecznie niezadowolony, podkurwiony, nieokreślony, nie można się do ciebie zbliżyć, nie dasz się nabrać, robisz z siebie gwiazdę, chlejesz, rżysz jak koń, w środku cały się trzęsiesz, potem bierzesz stilnox ... Powiadom mnie, jak tylko Zasady śmiesznego zachowania się pojawi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI