Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom II

Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom II - Marcin Konarski (red.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Konarski (red.)
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom II.pdf
ISBN
9815917126719

OPIS

Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce. Niniejsza publikacja może okazać się przydatna również dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych.

Zobacz inne Politologia, najtańsze i najlepsze oferty, Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce. Niniejsza publikacja może okazać się przydatna również dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych. Niniejszy tom jest czwartym z kolei, w którym prezentujemy Czytelnikom efekty badań naukowych z zakresu nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce.

Poszczególne teksty prezentują prywatne poglądy Autorów i nie stanowią oficjalnego stanowiska instytucji, w których Autorzy pracują. Praca niniejsza jest dziełem 14 autorów, zarówno teoretyków, jak i praktyków, skupiających swoje zainteresowania naukowe na zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem administracyjnym. Dostrzegając potrzebę rozwinięcia poddanych analizie zagadnień uznano, iż wymagają one dalszego naukowego pogłębienia, czego efektem będzie ukazanie się w najbliższym czasie, drugiego ... KsiążkaZ zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce Tom 3 ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI