Szkice z przyszłości

Szkice z przyszłości - Jacek Ambrożewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Ambrożewski
WYMIAR
3,9 MB
NAZWA PLIKU
Szkice z przyszłości.pdf
ISBN
7974324304224

OPIS

Jak pokazać zdarzenia, które nigdy nie miały miejsca?Z tym niełatwym zadaniem mierzy się Jacek Ambrożewski, roztaczając przed nami panoramę przypuszczeń i wizji związanych z przyszłością.Ekspresyjne plansze składają się w całość, której celem nie jest dawanie gotowych odpowiedzi. Wręcz przeciwnie- otwiera ona przed czytelnikami niezbadaną przestrzeń, której migotliwemu urokowi ciężko się oprzeć.

Zobacz, gdzie kupisz Szkice z przyszłości - Jacek Ambrożewski, Frankowska Zosia w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Szkice z przyszłości już od 10,80 zł - od 10,80 zł, porównanie cen w 10 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Szkice z przyszłości | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Edukacyjne \ Gry i zabawy | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Szkice z przyszłości to książka dla niepoprawnych marzycieli.

Futurologia. - Ksiązki naukowe - Książki Szkice z przyszłości to książka dla niepoprawnych marzycieli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI