Operacja "Smoleńsk"

Operacja Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Szymowski
WYMIAR
10,31 MB
NAZWA PLIKU
Operacja "Smoleńsk".pdf
ISBN
1766739618802

OPIS

"Tragedia smoleńska nie była żadnym wypadkiem, tylko zbrodnią, która okazała się częścią wielkiej operacji politycznej. Operacja ta zaczęła się na długo przed startem tupolewa z warszawskiego lotniska, ale nie zakończyła się w chwili jego rozbicia. Wybuch, który nastąpił nad smoleńską ziemią, był tylko punktem kulminacyjnym tej operacji."(fragment książki)

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ... Money.pl Technologie dla biznesu Hi-Tech Grupy dyskusyjne pl.rec.lotnictwo Operacja Smoleńsk - z Julią M. Jaskólską i Piotrem Grupy dyskusyjne Telefonia GSM Opis: Operacja Smoleńsk - Szymowski Leszek Najnowsza książka autora "Zamachu w Smoleńsku" ujawnia nowe, nieznane informacje (w tym liczne, utajnione dokumenty) o politycznym tle katastrofy.

Dlaczego musiał zginąć prezydent Lech Kaczyński już od 21,75 zł - od 21,75 zł, porównanie cen w 11 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, Książka Operacja Smoleńsk - Szymowski Leszek Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Najnowsza książka autora "Zamachu w Smoleńsku" ujawnia nowe, nieznane informacje (w tym liczne, utajnione dokumenty) o politycznym tle katastrofy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI