Mistrzostwa Europy 2012. Kronika

Mistrzostwa Europy 2012. Kronika - Kamil Wójkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamil Wójkowski
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Mistrzostwa Europy 2012. Kronika.pdf
ISBN
2053445560449

OPIS

Za nami najważniejsza impreza nie tylko piłkarska, ale sportowa w historii Polski. Euro 2012 było prawdziwym świętem dla kibiców nie tylko z naszego kraju, ale również z całego świata. Wszyscy byli zadowoleni z tego, co zobaczyli i przeżyli na polskich oraz ukraińskich stadionach oraz zaskoczeni wspaniałą atmosferą, jaka panowała w naszych miastach.Za to na boiskach nie brakowało emocji oraz niespodziewanych wyników. Tylko w dwóch z trzydziestu jeden meczów kibice nie obejrzeli goli, a ukoronowaniem turnieju był finał Euro, w którym po raz pierwszy w historii padło aż tyle bramek.Warto więc podsumować ten wyjątkowy nie tylko dla nas turniej. "Mistrzostwa Europy 2012: Kronika" to piękny album zawierający efektowne zdjęcia piłkarzy i kibiców, opisy i dokumentacje dotyczącą wszystkich meczów Euro 2012, multum statystyk turnieju, tabelę wszech czasów Mistrzostw Europy, portret mistrzowskiej reprezentacji Hiszpanii, zarys historii turnieju oraz wiele innych ciekawych materiałów.To obowiązkowa książka na półce każdego kibica! Jedyna na polskim rynku podsumowująca finałowy turniej Euro.

Poza informacjami o wszystkich meczach w książce znalazło się wiele fotografii. Informacja z serwisu sportowego. Informacja z serwisu sportowego. KsiążkaMistrzostwa Europy 2012 Kronika ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Mistrzostwa Europy 2012 Kronika - (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Zaloguj się Mistrzostwa Europy 2012 Kronika | Autor: Kamil Wójkowski Rok wydania: 2012 ISBN: 978-83-61418-11-5 Ilość stron: 98 | Książki sportowe \ Piłka nożna Euro 2020 | Antykwariat Sportowy | Książki, pamiątki sportowe, gadżety klubowe „Mistrzostwa Europy 2012: Kronika" to piękny album zawierający efektowne zdjęcia piłkarzy i kibiców, opisy i dokumentacje dotyczącą wszystkich meczów Euro 2012, multum statystyk turnieju, tabelę wszech czasów Mistrzostw Europy, portret mistrzowskiej reprezentacji Hiszpanii, zarys historii turnieju oraz wiele innych ciekawych ... Mistrzostwa Europy 2012 Kronika - Outlet. Za nami najważniejsza impreza nie tylko piłkarska, ale sportowa w historii Polski.

Kronika - Za nami najważniejsza impreza nie tylko piłkarska ale sportowa w historii Polski. Euro 2012 było prawdziwym świętem dla kibiców nie tylko z naszego kraju ale również z całego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI