Kolorek w świecie obrazów

Kolorek w świecie obrazów - Agata Łaszcz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Łaszcz
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Kolorek w świecie obrazów.pdf
ISBN
7443189916188

OPIS

Ambitna, wyjątkowa pozycja dla najmłodszych, łącząca literaturę i sztukę."Kolorek w świecie obrazów" to zbiór zabawnych wierszyków dotyczących kolorów. Ilustrują je reprodukcje obrazów znanych malarzy - Claude'a Moneta, Vincenta van Gogha, Edgara Degasa, PaulaCezanne'a, Gustava Klimta i Pierre-Auguste'a Renoira. Dzięki lekkim tekstom i pogodnymilustracjom towarzyszące im obrazy bezwiednie zapisują się w pamięci dzieci, kształtując ich wrażliwość artystyczna i ułatwiając późniejsza naukę. Książkę wyróżnia to, ze jej walory edukacyjne są tylko wartością dodana, a nie celem samym w sobie. Nie ma w niej suchych informacji, ale obrazki i wiersze. Jej głównym przeznaczeniem nie jest nauka, ale rozrywka i zabawa, która pozwala poszerzać horyzonty i chłonąć świat zarówno świadomą, jak i podświadomą częścią umysłu. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0-4 lata. Spodoba się najmłodszym, którzy właśnie uczą się kolorów. Starszaki przy okazji słuchania zabawnych wierszyków i oglądania ilustracji oswoją się z obrazami mistrzów malarstwa europejskiego.

Cena 18,81 zł. Książka w kategorii Dla dzieci.

Wysyłka na terenie Polski listem poleconym przy przedpłacie 8,99 PLN Jednorazowy zakup Informacje o Kolorek w świecie obrazów - Katarzyna Jóźwik - 7408291330 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-19 - cena 2,70 zł Nazywają mnie Kolorek, bo lubię kolorowe obrazy i rysunki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI