Błonnik witalny abc

Błonnik witalny abc - Katarzyna Krawczyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Krawczyk
WYMIAR
8,48 MB
NAZWA PLIKU
Błonnik witalny abc.pdf
ISBN
5149928845475

OPIS

Dokuczają Ci wzdęcia, zaparcia, niestrawność? Dowiedz się jak i dlaczego warto dbać o jelita.W obecnym świecie gdzie dominuje, pośpiech, stres, zły sposób odżywiania, kluczowym tematem stają się dolegliwości układu trawiennego. Zawarte w materiale informacje, pozwolą spojrzeć na zagadnienia nie tylko z punktu widzenia dolegliwości, ale ułatwią zaobserwować problem jako całość układów, jakim poddany jest człowiek w otaczającym nas świecie.Zagadnienia zawarte w poradniku zostały wyjaśnione w prosty i praktyczny sposób nie wgłębiając się w procesy biochemiczne, dzięki czemu są zrozumiałe dla każdego z nas.

Błonnik korzystnie wpływa na cały nasz organizm, pełni ważną rolę w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, pomaga nam także w zachowaniu szczupłej ... Błonnik witalny na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Witam, w cukrzycy dieta powinna zawierać odpowiednią ilość błonnika, który reguluje pracę jelit oraz obniża poziom cholesterolu w organizmie oraz poziom glukozy, stąd błonnik witalny może być stosowany w cukrzycy.

Data zakończenia 2014-02-26 - cena 50 zł Napisz recenzję o produkcie: Błonnik witalny abc Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI