Zooalfabet

Zooalfabet - Iza Skabek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iza Skabek
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Zooalfabet.pdf
ISBN
1599693184961

OPIS

"Chlap i chlup, i hop, i siup!Ćwir i świst, i miau, i hau!Dźwięczy cały świat dokoła,Czy nie Ciebie ten świat woła?Jasne, że Ciebie! Świat dźwięczy i brzęczy, i szumi, a jeśli potrafisz się w niego wsłuchać i chcesz go zrozumieć, opowie Ci niejedną wspaniałą historię.Taką jak te, które opowiedział mnie. O anakondzie, biedronce czy flamingu."Iza Skabek

Zamów z darmową dostawą! Zooalfabet Autorka: Iza Skabek "Chlap i chlup, i hop, i siup! Ćwir i świst, i miau, i hau! Dźwięczy cały świat dokoła, Czy nie Ciebie ten świat woła? Jasne, że Ciebie! Świat dźwięczy i brzęczy, i szumi, a jeśli potrafisz się w niego wsłuchać i chcesz go zrozumieć, opowie Ci niejedną wspaniałą historię. "Zooalfabet II - poznawaj głoski i litery, gimnastykuj język" - nowa książka Izy Skabek - autorki wierszy i opowiadań dla dzieci zilustrowana przez Dorotę Prończuk. Gratis - kolorowanka "Pokoloruj owoce i warzywa" Jeśli chcesz mieć dedykację Autorki na swoim egzemplarzu, podaj imię dziecka w uwagach do zakupów. Sprawdź niskie ceny i kup Zooalfabet w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zooalfabet - sprawdź opinie i opis produktu.

Taką jak te, które opowiedział mnie. O anakondzie, biedronce czy flamingu. Zooalfabet, Skabek Izabela, 10,8 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI