Wolność niejedno ma imię

Wolność niejedno ma imię - Grzegorz Szymborski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Szymborski
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Wolność niejedno ma imię.pdf
ISBN
8736120903298

OPIS

„Wolność niejedno ma imię” to tytuł debiutanckiej powieści historycznej autorstwa Grzegorza Szymborskiego. Kończy się burzliwy sejm roku 1766. W Rzeczypospolitej wrze. Bezwzględny ambasador rosyjski Nikołaj Repnin z polecenia carycy Katarzyny podejmuje się działań mających na celu zaprowadzenie w Polsce anarchii i upokorzenia króla polskiego. W tym samym czasie w Wielkim Księstwie Litewskim dochodzi do serii brutalnych ataków na ludność cywilną. Młody ułan, Paweł Taszczyński, staje się świadkiem i uczestnikiem wydarzeń, które wywracają życie, zarówno zwykłych mieszkańców Rzeczypospolitej, jak i jej elit, do góry nogami. Natrafia na trop tajnego zgromadzenia zamieszanego w polityczne incydenty. Czy między bojarzynem i Repninem istnieje jakiś związek? Czy w swej destrukcyjnej działalności nie mają własnego interesu? Jedna rzecz może wyjątkowo niepokoić i dziwić- wszak od ponad półwiecza bojarzy już nie istnieją

Aby sprawdzić jaką wolność daje wieś wybraliśmy się do Jaroszówki ... „Wolność niejedno ma imię" to powieść historyczna młodego, debiutującego pisarza Grzegorza Szymborskiego. Książka jest literackim majstersztykiem, ukazującym losy bohaterów w niezwykle interesujący sposób.

Data zakończenia 2019-11-15 - cena 22,59 zł „Wolność niejedno ma imię" to powieść historyczna młodego, debiutującego pisarza Grzegorza Szymborskiego. Książka jest literackim majstersztykiem, ukazującym losy bohaterów w niezwykle interesujący sposób.

POWIĄZANE KSIĄŻKI