Vademecum czyszczenia i konserwacji monet

Vademecum czyszczenia i konserwacji monet - Bartosz Błądek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Błądek
WYMIAR
6,65 MB
NAZWA PLIKU
Vademecum czyszczenia i konserwacji monet.pdf
ISBN
6023383622337

OPIS

Publikacji na temat czyszczenia, przechowywania i konserwacji numizmatów pojawiło się kilka, jednak po raz pierwszy trafia w ręce Czytelnika książka wyczerpująco traktująca temat w odniesieniu do monet lustrzanych oraz bitych ze stopu zwanego Nordic Gold. Książka jest bogato ilustrowana, ukazuje temat praktycznie krok po kroku w taki sposób, że nawet osoba nie mająca większego doświadczenia powinna poradzić sobie z prezentowanymi tu metodami. Odnoszą się one w szczególnej mierze do numizmatów, ale ich jednoczesna delikatność oraz skuteczność powinna oddać znaczące usługi również zbieraczom staroci: żelazek, mosiężnych moździerzy, kubków i mis wykonanych z różnych metali, a nawet wydobytych z ziemi przedmiotów militarnych w postaci starych części broni i wyposażenia żołnierskiego.

Idealna książka zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych numizmatyków. autorzy: Bartosz Błądek i Jacek W.

Także abonament numizmatyczny. Akcesoria do monet w numizmato.pl, Kasety i palety do monet a także inne akcesoria kolekcjonerskie Idealnym uzupełnieniem tej pozycji jest druga książka tych autorów pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI