Tęczowy kryształ

Tęczowy kryształ - Katarzyna Łysoń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Łysoń
WYMIAR
9,94 MB
NAZWA PLIKU
Tęczowy kryształ.pdf
ISBN
2927619563405

OPIS

Akcja opowieści toczy się w niezwykłym świecie, który oprócz ludzi zamieszkują także inne, baśniowe istoty. Główny bohater, Dorian, staje pewnego dnia przed koniecznością wyruszenia w daleką podróż do krainy Terravii, o której niewiele słyszał. Zabiera ze sobą tytułowy Tęczowy Kryształ - klejnot o przedziwnej mocy, który każdemu posiadaczowi pozwala zajrzeć prosto w serce człowieka i przeniknąć kryjące się w nim złe zamiary. Podróż owa jest dla Doriana początkiem niezwykłych wydarzeń - okazuje się, że zadanie, które ma wykonać, jest o wiele trudniejsze, niż myślał. Po drodze za sprawą Tęczowego Kryształu wplątuje się w przygodę, w której zdobywa oddanych przyjaciół i zaciekłego wroga. A jest to dopiero początek, gdyż przekroczenie granicy Terravii to nowe niespodzianki i nowy wróg - potężny i zdradziecki czarodziej, który ma wiele powodów, aby Dorianowi przeszkodzić.

KOM Cena: 60,00 zł (netto: 48,78 zł ) Spokojne i szczęśliwe życie Doriana ulega pewnego dnia całkowitej odmianie. Nie dość, że musi zmierzyć się ze stratą ojca, to jeszcze zobowiązuje się wypełnić tajemnicze zadanie, którego sensu w ogóle nie rozumie.

Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opis książki:Dorian staje pewnego dnia przed koniecznością wyruszenia w daleką podróż do krainy Terravii, o której niewiele słyszał. Zabiera ze sobą tytułowy... Andara Seafoam 9000 ct Tęczowy Wielobarwny Wielki surowy Kryształ Morskiej Piany 2,499.00 zł 1,399.00 zł Spektrolit Surowy Finlandia Fiński Labradoryt 7570 ct „Tęczowy Kryształ", moim zdaniem, jest naprawdę wartościową książką dla dzieci i młodzieży, a i mi czytało się ją znakomicie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI