Szukając jutra

Szukając jutra - Piotr Wołoszyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wołoszyk
WYMIAR
3,25 MB
NAZWA PLIKU
Szukając jutra.pdf
ISBN
8130690300074

OPIS

Książka pt."Szukając Jutra" opisuje skomplikowane losy Damiana, który po przykrych doświadczeniach w rodzinnym domu poszukuje sensu życia. Zanim jednak zaczął szukać owego sensu, stracił brata - jedyną osobę, którą tak naprawdę kochał. Mimo młodego wieku szuka ukojenia w alkoholu. Nie potrafi poradzić sobie z problemami, które go przerastają, dlatego chce zakończyć swój marny żywot, jednak nie ma odwagi targnąć się na swoje życie. Ostatecznie postanawia pomóc losowi i w tym celu, będąc młodym żołnierzem, zgłasza się jako ochotnik do wyjazdu na misje zbrojne.Los bywa jednak przewrotny i zamiast śmierci na wojnie Damian odnajduje miłość swojego życia. Zakochuje się w młodej pięknej Afrykance o imieniu Alu. Niestety, po krótkim czasie Damian i jego ukochana zostają rozdzieleni, gdyż żołnierz zostaje wydelegowany z misją do innego kraju.

Apogeum kryzysu w życiu Damiana nastąpiło w momencie utraty najdroższej mu wówczas osoby - brata, którego tak naprawdę kochał. Mimo młodego wieku szuka ukojenia w alkoholu. Autor pisząc książkę pt.

Mimo młodego wieku szuka ukojenia w alkoholu. „Szukając jutra" to tak naprawdę historia Damiana, z którego zakpił los i mimo kryzysu jaki go dopadł wciąż czegoś szuka w oczekiwaniu na pozytywne wydarzenia, na lepsze jutro. Najkrócej mówiąc „Szukając jutra" opowiada o życiu, wyborach i niepewności jaką Książka pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI