Radosav. Poranna mgła

Radosav. Poranna mgła - Boris Stanić | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Boris Stanić
WYMIAR
11,15 MB
NAZWA PLIKU
Radosav. Poranna mgła.pdf
ISBN
3537977341280

OPIS

(...) Zagłębiając się w opowieść o życiu swojego dziadka, Boris Stanić stworzył opowieść uniwersalną, opartą na pewnych ogólnych wartościach, dotyczących nas wszystkich - a więc wiadomo, że historia chłopca o imieniu Radosav, który zimą 1947 r. został zasypany przez śnieżycę, jest prawdziwa. Albo, że podczas ciężkich prac w ramach bezpłatnych robót publicznych, z łopatą na ramieniu, zakochał się. To, co czyni tą opowieść wstrząsającą to fakt, że wszystko to działo się naprawdę, było częścią jednego ludzkiego życia. (...)Z posłowia: Aleksandar Zograf

Zagłębiając się w opowieść o życiu swojego dziadka, Boris Stanić stworzył opowieść uniwersalną, opartą na pewnych ogólnych wartościach, dotyczących na, Radosav Poranna mgła, Księgarnia PWN Toruń zaprasza Sprawdź niskie ceny i kup Radosav Poranna mgła w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Radosav. Poranna mgła (Stanić Boris).

Zarejestruj się; Zaloguj się Radosav Poranna mgła - opis produktu: `Zagłębiając się w opowieść o życiu swojego dziadka, Boris Stanić stworzył opowieść uniwersalną, opartą na pewnych ogólnych wartościach, dotyczących nas wszystkich - a więc wiadomo, że historia chłopca o imieniu Radosav, który zimą 1947 r. został zasypany przez śnieżycę, jest prawdziwa. Informacje o Radosav Poranna mgła - 8206675558 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI