Na nartach biegowych. W Krakowie i okolicach

Na nartach biegowych. W Krakowie i okolicach - Michał Franaszek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Franaszek
WYMIAR
3,91 MB
NAZWA PLIKU
Na nartach biegowych. W Krakowie i okolicach.pdf
ISBN
2919086349629

OPIS

„Na nartach biegowych w Krakowie i okolicach” to doskonała propozycja dla wszystkich krakowian i przyjezdnych, którzy szukają pomysłu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.Okolice Krakowa to raj dla narciarzy biegowych. Tereny na zachód od miasta są delikatnie pofałdowane, pełne fantazyjnych jurajskich dolin, z nieustannie zmieniającym się krajobrazem, a równocześnie łatwo dostępne. Na wschodzie rozpościera się Puszcza Niepołomicka, po której można niemal bez końca krążyć nieprzetartymi szlakami. I wreszcie na południu wznoszą się pasma pogórza, Beskidu Makowskiego i Beskidu Wyspowego, które dają przedsmak spotkania z górami.W przewodniku opisano trasy łatwe, dla osób początkujących, jak i trudniejsze, dla zaawansowanych biegaczy. Opisy tras są uzupełnione o liczne zdjęcia, poglądowe mapy, zaś poradnik techniczno-sprzętowy pomoże narciarzom przygotować się na odkrywanie uroków biegania zimą.

Zamów z darmową dostawą! „Na nartach biegowych w Krakowie i okolicach" to doskonała propozycja dla wszystkich krakowian i przyjezdnych, którzy szukają pomysłu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Okolice Krakowa to raj dla narciarzy biegowych.

Tereny na zachód od miasta są delikatnie pofałdowane, pełne fantazyjnych jurajskich dolin, z nieustannie ... Na nartach biegowych w Krakowie i okolicach, Franaszek Michał. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookie), akceptuję Dziś podpowiemy, na które trasy warto się wybrać w pobliżu Krakowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI