Komarów

Komarów - Bart Nijstad | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bart Nijstad
WYMIAR
5,66 MB
NAZWA PLIKU
Komarów.pdf
ISBN
3687976043503

OPIS

Komarów to miasteczko, jakich wiele na świecie. Znajduje się w nim fabryka, sklep, bar z przekąskami i mieszkańcy ze swoimi codziennymi problemami. Ludzie wiodą tu spokojne życie, aż do dnia, kiedy wszystko ulega zmianie. Komiks ukazuje niewielką miejscowość w przeddzień spektakularnego końca, który przypomina zarówno filmy katastroficzne, jak i średniowieczne obrazy przedstawiające straszliwe wydarzenia.Bart Nijstad urodził się w 1979 roku w małej holenderskiej miejscowości Meppel. Po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych w Groningen skupił się przede wszystkim na tworzeniu komiksów. W swoich opowieściach kreuje często przeciwstawne światy. Codzienność spotyka się w nich z bajkowością. Bohaterowie jego komiksów są często antybohaterami. Brak im typowych cech, jakimi obdarza się tradycyjnym bohaterów, podkreślane są wręcz ich niedoskonałości.

Posługują się też termodetekcją, co sprawia, że w przypadku ludzi bardziej narażeni na ukąszenia komarów są młodzi mężczyźni, dzieci i kobiety w okresie owulacji. Na ataki komarów tygrysich póki co narażeni są turyści, wyjeżdżając do kraju w którym można natrafić na te groźne komary należy być świadomym zagrożenia. Niebezpieczeństwa związane z ukąszeniem komara.

Zdaniem ekspertów nie ma powodu do paniki. Kierowcy w Argentynie byli w szoku, gdy zorientowali się ... PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA pw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI