Do czytającej list

Do czytającej list - Łukasz Nicpan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Nicpan
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
Do czytającej list.pdf
ISBN
5784445821812

OPIS

Zbiór siedemdziesięciu siedmiu wierszy Łukasza Nicpana czyta się jak powieść, jednym tchem. Jest to poezja bardzo współczesna, a zarazem przystępna, ponieważ środki artystyczne po mistrzowsku włączone są w strumień mowy potocznej. Lekturę ułatwia ponadto wyczuwalny rytm wierszy i gdzieniegdzie połyskujące rymy.Nie są to bynajmniej wiersze sentymentalne. Przepływające przez pamięć wspomnienia nasycają się zachwytem i rozpaczą, nabierając duchowego sensu. Jak chociażby ta zapamiętana podróż dziecka w zatłoczonym wagonie, ciągniętym przez sypiącymi iskrami parowóz, która stała się symbolem boskiego nieomal olśnienia, wstąpieniaw krąg narodzin i śmierci. Fascynująca lektura.

Nie są to bynajmniej wiersze ... Jan Vermeer „Czytająca List" interpretacja i analiza obrazu Jan Vermeer van Delft był jednym z najwybitniejszych malarzy holenderskich, do największej perfekcji doszedł w dziedzinie malarstwa rodzajowego i przedstawiania wnętrz. Charakterystyczną dla autora kompozycją jest światło padające do pokoju z boku, w którym znajduje się kobieta słuchająca muzyki lub czytająca list. Do czytającej list - Łukasz Nicpan - opis książki: Zbiór siedemdziesięciu siedmiu wierszy Łukasza Nicpana czyta się jak powieść, jednym tchem.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI