Śnieżek i Węgielek. Podróż w głąb oceanu

Śnieżek i Węgielek. Podróż w głąb oceanu - Przemysław Wechterowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Wechterowicz
WYMIAR
11,96 MB
NAZWA PLIKU
Śnieżek i Węgielek. Podróż w głąb oceanu.pdf
ISBN
4866801388679

OPIS

Oto znów witają Was starzy znajomi: kot - Śnieżek i pies - Węgielek. Po dwóch ekscytujących wyprawach: w kosmos („Śnieżek i Węgielek. Podróż do gwiazd") i w głąb amazońskiej puszczy („Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii") nasi żądni przygód podróżnicy podejmują kolejne wyzwanie i wyruszają w niezbadane oceaniczne głębiny. Ich ekipa się powiększa, bo towarzyszyć im będzie sąsiadka i przyjaciółka - Sójka.Co ich czeka podczas podwodnej wyprawy? Kogo spotkają na swej drodze? Komu będzie smakować kanapka z twarożkiem, a kto będzie miał czkawkę, bo zjadł...but? Kim jest Ernestyna? Ile zachwycających rzeczy kryją morskie głębiny! Jakie przedziwne i śmieszne stworzenia je zamieszkują! Każdy, kto chce się o tym przekonać, powinien przeczytać tę książkę, a pozna wiele tajemnic podwodnego świata i razem z naszymi przyjaciółmi przeżyje wspaniałe przygody.

Śnieżek - kot i pies Węgielek mieszkają razem, w małym domku. Żyje się im przyjemnie i spokojnie, ale poza spokojem cenią sobie poznawanie świata.

Podróż do Amazonii") nasi żądni przygód podróżnicy podejmują kolejne wyzwanie i wyruszają w niezbadane oceaniczne głębiny. Ich ekipa się powiększa, bo ... Oto znów witają Was starzy znajomi: kot - Śnieżek i pies - Węgielek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI